Výsledková listina ročníka 2009/2010

Víťazmi v každej kategórii sa stáva 50 súťažiacich s najvyšším počtom bodov a všetci ďalší, ktorí majú rovnaký počet ako 50. v poradí.


Seniori - 9. novembra 2009

V kategórii Seniori súťažilo 1 761 súťažiacich.

Víťazi

  1. Filip Adler, Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica (76.00 bodov)
    Dávid Danaj, Gymnázium, Varšavská cesta, Žilina (76.00 bodov)
    Marek Pecho, Stredná priemyselná škola, Novomeského, Martin (76.00 bodov)
  2. Richard Gono, Súkromné gymnázium, Fándlyho, Lučenec (74.67 bodov)
    Ján Vantara, Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin (74.67 bodov)
  3. Tomáš Jakubis , Gymnázium Jána Hollého, Trnava (73.34 bodov)
    Martina Kesterová, Gymnázium Jána Chalupku, Brezno (73.34 bodov)
  4. Ján Sebechlebský, Gymnázium, J. Kollára, Žiar nad Hronom (72.00 bodov)
    Kristína Šefčíková , Gymnázium Jána Hollého, Trnava (72.00 bodov)
  5. Jozef Gancarčík, Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Kežmarok (70.67 bodov)
    Martin Gažica, Gymnázium Jozefa Lettricha, Ul. Martin (70.67 bodov)
    Pavol Lisý, Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Kežmarok (70.67 bodov)
    Petra Páleníková, Gymnázium, J. Kollára, Žiar nad Hronom (70.67 bodov)
    Filip Reľovský, Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Kežmarok (70.67 bodov)
    Ľubomír Vnenk, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (70.67 bodov)
  6. Martin Čechvala, Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica (70.00 bodov)
  7. Cimbálek Martin, Gymnázium V. B. Nedožerského, Prievidza (69.67 bodov)
  8. Miriama Adamcová, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (69.34 bodov)
    Hana Baranovičová, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (69.34 bodov)
    Michal Garaj, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (69.34 bodov)
    Róbert Korčuška, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (69.34 bodov)
    Martina Kořínková, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (69.34 bodov)
    Michal Moravčík, Gymnázium Ladislava Novomeského, Bratislava (69.34 bodov)
    Tomáš Salma, Gymnázium Alberta Einsteina, Bratislava (69.34 bodov)
    Filip Sokol, Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin (69.34 bodov)
    Tomáš Škoda, Gymnázium Jána Chalupku, Brezno (69.34 bodov)
    Ján Vagaský, Gymnázium, Varšavská cesta, Žilina (69.34 bodov)
  9. Marek Leštach, Gymnázium, Školská, Považská Bystrica (68.34 bodov)
    Marek Verníček, Gymnázium, Školská, Spišská Nová Ves (68.34 bodov)
  10. Patrick Gono, Súkromné gymnázium, Fándlyho, Lučenec (68.01 bodov)
    Daniel Hajtmanek, Gymnázium, Varšavská cesta, Žilina (68.01 bodov)
    Marián Halčin, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (68.01 bodov)
    Pavol Rendek, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (68.01 bodov)
  11. Katarína Múková, Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica (66.68 bodov)
    Lukáš Sedláček, Gymnázium, J. Kollára, Žiar nad Hronom (66.68 bodov)
    Šimon Demočko, Gymnázium, Školská, Spišská Nová Ves (66.67 bodov)
    Klaudia Rozgónyiová, Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Kežmarok (66.67 bodov)
  12. Pavol Smoleň, Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Kežmarok (65.67 bodov)
    Ján Baláž, Gymnázium Andreja Kmeťa, Banská Štiavnica (65.34 bodov)
    Tomáš Borčin, Gymnázium Janka Kráľa, Zlaté Moravce (65.34 bodov)
    Jozef Hladký, Gymnázium, ul. 17. novembra , Topoľčany (65.34 bodov)
    Matúš Kamenský, Gymnázium, Štúrova, Detva (65.34 bodov)
    Lukáš Krnáč, Gymnázium, Štúrova, Detva (65.34 bodov)
    Jozef Lupták, Gymnázium, Štúrova, Detva (65.34 bodov)
    Martin Marko, Gymnázium, Štúrova, Detva (65.34 bodov)
    Jakub Mercz, Gymnázium Ladislava Novomeského, Bratislava (65.34 bodov)
    Ladislav Szanto, Gymnázium Ladislava Novomeského, Bratislava (65.34 bodov)
  13. Juraj Pavlovič, Spojená škola, Novohradská, Bratislava (65.01 bodov)
  14. Michal Mozoľa, Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica (65.00 bodov)
  15. Julian Badiar, Evanielické gymnázium J. A. Komenského, Košice (64.01 bodov)
    Petra Drenčáková, Gymnazium, Šrobárova, Košice (64.01 bodov)
    Patrik Gallik, Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Kežmarok (64.01 bodov)
    Zsolt Hornyák, Gymnázium Petra Pázmáňa s VJM, Nové Zámky (64.01 bodov)
    Peter Horváth, Gymnázium Jána Hollého, Trnava (64.01 bodov)
    Peter Hrabek, Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Kežmarok (64.01 bodov)
    Erik Kaliňák, Gymnázium Ladislava Novomeského, Bratislava (64.01 bodov)
    Jakub Karola, Evanielické gymnázium J. A. Komenského, Košice (64.01 bodov)
    Michal Kekely, Gymnázium, Varšavská cesta, Žilina (64.01 bodov)
    Jan Kobezda, Gymnazium, Šrobárova, Košice (64.01 bodov)
    Veronika Marasová, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (64.01 bodov)
    Matúš Michaliček, Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Kežmarok (64.01 bodov)
    Matej Noga, Gymnázium M. Galandu, Turčianske Teplice (64.01 bodov)
    Ján Oršuliak, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (64.01 bodov)
    David Pacura, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (64.01 bodov)
    Lukáš Scholtz, Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Kežmarok (64.01 bodov)
    Patrik Tomaškovič, Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Kežmarok (64.01 bodov)

Juniori - 10. novembra 2009

V kategórii Juniori súťažilo 2 985 súťažiacich.

Víťazi

  1. Erika Jajčišinová, Súkromná SOŠ Mladosť, Prešov (80.00 bodov)
    Ľuboslava Judičáková, Súkromná SOŠ Mladosť, Prešov (80.00 bodov)
    Adrián Kormoš, Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Michal Malina, Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Kežmarok (80.00 bodov)
    Patrícia Števaňáková, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (80.00 bodov)
    Viliam Varhoľ, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (80.00 bodov)
  2. Jozef Varga, Gymnázium Ladislava Novomeského, Bratislava (77.00 bodov)
  3. Gabriela Sklenčárová, Spojená škola s organizačnými zložkami Gymnázium, SOU a DOŠ, Kollárova, Sečovce (76.00 bodov)
  4. Lucia Fialová, Súkromná stredná priemyselná škola animovanej tvorby, Vlastenecké nám., Bratislava (74.67 bodov)
    Tomáš Jánoška, Gymnázium, Grösslingova, Bratislava (74.67 bodov)
    Miroslav Mešťan, Stredná odborná škola, Bystrická cesta, Ružomberok (74.67 bodov)
    Patrik Michalov, Gymnazium, Šrobárova, Košice (74.67 bodov)
    Jana Ondrejáková, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (74.67 bodov)
    Patrik Pancisin Patrik, Gymnazium, Šrobárova, Košice (74.67 bodov)
    Juraj Polkoráb, Gymnázium Janka Kráľa, Zlaté Moravce (74.67 bodov)
    Svetlana Stuchlá, Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin (74.67 bodov)
  5. Martin Buša, 1. súkromné gymnázium, Bratislava (73.34 bodov)
    Alena Čierna, Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Liptovský Mikuláš (73.34 bodov)
    Ján Čurlik, Súkromná SOŠ Mladosť, Prešov (73.34 bodov)
    Ladislav Gallay, Gymnázium Jána Papánka, Bratislava (73.34 bodov)
    Tomáš Gonda, Gymnázium, Grösslingova, Bratislava (73.34 bodov)
    Diana Harsányiová, Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Banská Bystrica (73.34 bodov)
    Rastislav Chynoranský, Spojená škola, Novohradská, Bratislava (73.34 bodov)
    Patrik Kaňuk, Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Kežmarok (73.34 bodov)
    Juraj Kučerka, Piaristické gymnázium sv. Jozefa Kalazanského, Nitra (73.34 bodov)
    Alžbeta Medveďová, Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Banská Bystrica (73.34 bodov)
    Branislav Moravčík, Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Banská Bystrica (73.34 bodov)
    Martin Sanitra, Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Banská Bystrica (73.34 bodov)
    Matej Silný, Gymnázium, Grösslingova, Bratislava (73.34 bodov)
    Michal Veselovský, Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Liptovský Mikuláš (73.34 bodov)
  6. Matúš Danóczi, Gymnázium Janka Kráľa, Zlaté Moravce (71.00 bodov)
  7. Mark Jozef Abrman, Gymnázium Ľ. Štúra, Trenčín (70.67 bodov)
    Ondrej Godál, Gymnázium Ľ. Štúra, Trenčín (70.67 bodov)
    Zdenko Hornáček, Gymnázium Ľ. Štúra, Trenčín (70.67 bodov)
    Dušan Chyba, Stredná odborná škola, Štefánikova, Svit (70.67 bodov)
    Švec Juraj Švec Juraj, Gymnázium Jána Hollého, Trnava (70.67 bodov)
    Michal Záchemský, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (70.67 bodov)
  8. Jana Káčerová, Gymnázium Janka Kráľa, Zlaté Moravce (70.00 bodov)
  9. Milan Baksa, Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica (69.34 bodov)
    Tomáš Benčo, Stredná odborná škola elektrotechnická, Liptovský Hrádok (69.34 bodov)
    Peter Blaškovič, Gymnázium Ladislava Novomeského, Bratislava (69.34 bodov)
    Martin Bulenínec, Stredná priemyselná škola, Novomeského, Martin (69.34 bodov)
    Jana Duchnovska , Gymnazium, Šrobárova, Košice (69.34 bodov)
    Mário Duchoň, Stredná odborná škola elektrotechnická, Liptovský Hrádok (69.34 bodov)
    Filip Guzma, Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica (69.34 bodov)
    Miroslav Hrompa, Stredná odborná škola elektrotechnická, Liptovský Hrádok (69.34 bodov)
    Kristina Kokoskova, Gymnazium, Šrobárova, Košice (69.34 bodov)
    Martin Kollár, Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin (69.34 bodov)
    Peter Lacika, Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica (69.34 bodov)
    Marek Múller, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (69.34 bodov)
    Zoltán Ruzsik, Gymnázium Petra Pázmáňa s VJM, Nové Zámky (69.34 bodov)
    Jaroslav Sciranka , Gymnazium, Šrobárova, Košice (69.34 bodov)
    Lukáš Slouka , Gymnázium Jána Hollého, Trnava (69.34 bodov)
    Denisa Tomková, Gymnázium, Ľ. Štúra, Michalovce (69.34 bodov)
    Stefan Tutko , Gymnazium, Šrobárova, Košice (69.34 bodov)
    Patrik Ujvary, Gymnazium, Šrobárova, Košice (69.34 bodov)

Kadeti - 11. novembra 2009

V kategórii Kadeti súťažilo 4 171 súťažiacich.

Víťazi

  1. Michal Bali, Základná škola, Benkova, Nitra (80.00 bodov)
    Alžbeta Baranová, Gymnázium, Ľ. Štúra, Michalovce (80.00 bodov)
    Oliver Bodnár, Základná škola, Park Angelinum Košice (80.00 bodov)
    Viktória Borovská, ZŠ s MŠ s VaVJM Petra Pázmánya, Šaľa (80.00 bodov)
    Jakub Brestovský, Základná škola, Benkova, Nitra (80.00 bodov)
    Martin Čižmár, Základná škola, Ul. T. J. Moussona, Michalovce (80.00 bodov)
    Tibor Engler, Základná škola, Park Angelinum, Košice (80.00 bodov)
    Andrea Fenková, Základná škola, Janigova, Košice (80.00 bodov)
    Jana Figľarová, Základná škola, Ul. T. J. Moussona, Michalovce (80.00 bodov)
    Anthony Fillo, Základná škola, Ďumbierska, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Michal Gašpár, Základná škola, Tribečská, Topoľčany (80.00 bodov)
    Juraj Gereg, Základná škola, Ul. T. J. Moussona, Michalovce (80.00 bodov)
    Paulína Halušková, Gymnázium, Varšavská cesta, Žilina (80.00 bodov)
    Renáta Halvoňová, Základná škola, P. J. Šafárika, Prievidza (80.00 bodov)
    Ján Hamara, Základná škola, Park Angelinum, Košice (80.00 bodov)
    Jakub Havelka, Spojená škola, Novohradská 3, Bratislava (80.00 bodov)
    Natália Heldesová, Gymnázium, Varšavská cesta, Žilina (80.00 bodov)
    Michal Hornický, Základná Škola, J. Alexyho, Zvolen (80.00 bodov)
    Michaela Hudecová, Základná škola, Komenského, Stará Ľubovňa (80.00 bodov)
    Patrik Husár, Spojená škola, Novohradská, Bratislava (80.00 bodov)
    Lukáš Ivan, Spojená škola, Novohradská, Bratislava (80.00 bodov)
    Filip Jánoš, Spojená škola, Novohradská, Bratislava (80.00 bodov)
    Juraj Kamenský, Základná škola, Ďumbierska, Banská Bystrica (80.00 bodov)
    Barbora Kollárová, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (80.00 bodov)
    Oliver Kováč, Základná škola, Park Angelinum, Košice (80.00 bodov)
    Peter Köváry, Základná škola, Park Angelinum, Košice (80.00 bodov)
    Petra Majerová, Základná škola, P. J. Šafárika, Prievidza (80.00 bodov)
    Michal Marko, Základná škola, Školská, Bánovce nad Bebravou (80.00 bodov)
    Silvia Nepšinská, Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova, Brezno (80.00 bodov)
    Daniel Neupauer, Základná škola, Dr. Daniela Fischera, Kežmarok (80.00 bodov)
    František Okál, Základná škola s materskou školou A. Bernoláka, Martin (80.00 bodov)
    Amir Shamsubarov, 1. súkromné gymnázium, Bratislava (80.00 bodov)
    Alexandra Szulényiová , 1. súkromné gymnázium, Bratislava (80.00 bodov)
    Filip Tkáč, Cirkevná spojená škola, Dlhé hony, Poprad (80.00 bodov)
    Viktória Vozárová, Spojená škola, Novohradská, Bratislava (80.00 bodov)
  2. Andrej Barna, Gymnázium, Ľ. Štúra, Michalovce (76.00 bodov)
    Mariana Garbiarová, Gymnázium Martina Hattalu, Trstená (76.00 bodov)
    Matej Chudada, Gymnázium Jána Papánka, Bratislava (76.00 bodov)
    Samuel Krčmárik, Gymnázium A.Merici , Trnava (76.00 bodov)
    Jakub Kupčík, Základná škola, Krosnianska, Košice (76.00 bodov)
    Richard Martin Tekeľ, Gymnázium, Hradná, Liptovský Hrádok (76.00 bodov)
  3. Kristína Prešinská, Gymnázium, Párovská, Nitra (75.00 bodov)
    Michal Rešetár, Základná škola, Park Angelinum, Košice (75.00 bodov)
    Samuel Varga, Gymnázium, Párovská, Nitra (75.00 bodov)
  4. Matúš Bača, Základná škola, Tbiliská, Bratislava (74.67 bodov)
    Martina Belková, Základná škola, Tbiliská, Bratislava (74.67 bodov)
    Barbora Bujková, Základná škola, Mukačevská, Prešov (74.67 bodov)
    Samuel Ďuriš , Gymnázium Jána Hollého, Trnava (74.67 bodov)
    Tomáš Eliáš, Základná škola, Gaštanova, Žilina (74.67 bodov)
    Nikola Fifíková, Gymnázium, SNP, Dobšiná (74.67 bodov)
    Adrika Filipová, Gymnázium, Párovská, Nitra (74.67 bodov)
    Marek Foltín, Základná škola, Trieda SNP, Banská Bystrica (74.67 bodov)
    Dominik Grigľák, Základná škola, Dr. Daniela Fischera, Kežmarok (74.67 bodov)
    Juraj Jakub, Základná škola, Ul. T. J. Moussona, Michalovce (74.67 bodov)
    Hugo Kán, Základná škola, Hlboká cesta, Bratislava (74.67 bodov)
    Miriam Krivjančinová, Základná škola, Mukačevská, Prešov (74.67 bodov)
    Olga Kyseľová, Základná škola, Na Hôrke, Nitra (74.67 bodov)
    Vanda Molnárová, Spojená škola, Novohradská, Bratislava (74.67 bodov)
    Filip Obrst, Gymnázium Jána Chalupku, Brezno (74.67 bodov)
    Lívia Petrášková, Gymnázium, ul. 17. novembra, Topoľčany (74.67 bodov)
    Michal Počatko, Základná škola, Ing. O. Kožucha, Spišská Nová Ves (74.67 bodov)
    Patrik Pomorský, Základná škola, Dr. Daniela Fischera, Kežmarok (74.67 bodov)
    Lukáš Regec, Základná škola, Park Angelinum, Košice (74.67 bodov)
    Štrba Šimon, Gymnázium V. B. Nedožerského, Prievidza (74.67 bodov)
    Patrik Turzák, Základná škola, Krosnianska, Košice (74.67 bodov)
    Kristína Vargová st., Základná škola, Abovská, Košice (74.67 bodov)
    Martin Vatrál, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (74.67 bodov)
    Martin Vidlička, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (74.67 bodov)

Benjamíni - 12. novembra 2009

V kategórii Benjamíni súťažilo 5 025 súťažiacich.

Víťazi

  1. Tomáš Barbuščák, Základná škola, Ulica Ing. O. Kožucha, Spišská Nová Ves (80.00 bodov)
    Martin Bodický, Gymnázium Jána Papánka, Vazovova, Bratislava (80.00 bodov)
    Peter Bokor, Gymnázium, Párovská, Nitra (80.00 bodov)
    Lukáš Brath, Gymnázium, Párovská, Nitra (80.00 bodov)
    Dávid Dančík, Základná škola, Karpatská, Svidník (80.00 bodov)
    Adam Ďurka, Základná škola, Obchodná, Sečovce (80.00 bodov)
    Zuzana Frankovská, Gymnázium, Grösslingova, Bratislava (80.00 bodov)
    Juraj Garaj, Základná škola, Nábrežá ul., Nové Zámky (80.00 bodov)
    Lukaš Haninčík, Základná škola, Karpatská, Svidník (80.00 bodov)
    Andrej Hoferica, Základná škola, Ul. Slovenských partizánov, Považská Bystrica (80.00 bodov)
    Nadežda Kopperová, Základná škola, Nad Medzou, Spišská Nová Ves (80.00 bodov)
    Lukáš Králik, Gymnázium Ladislava Novomeského, Bratislava (80.00 bodov)
    Filip Kujan, Základná škola, Štúrova, Malacky (80.00 bodov)
    Samuel Lihotský, 1. súkromné gymnázium, Bratislava (80.00 bodov)
    Veronika Majherová, Základná škola sv. Vincenta, Ružomberok (80.00 bodov)
    Jakub Marták, Základná škola, Benkova, Nitra (80.00 bodov)
    Daniel Pekarčík, Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Kežmarok (80.00 bodov)
    František Tibenský, Gymnázium Ladislava Novomeského, Bratislava (80.00 bodov)
    Nicol Tomková, Základná škola, Polianska, Košice (80.00 bodov)
  2. Peter Polakovič, Základná škola, Hviezdoslavova, Trstená (77.00 bodov)
  3. Marco Svitek, Evanielické gymnázium J. A. Komenského, Košice (75.00 bodov)
  4. Marek Bais, Základná škola, Ďumbierska, Banská Bystrica (74.67 bodov)
    Alexandra Bodnáriková, Základná škola, Belehradská, Košice (74.67 bodov)
    Natália Čižmáriková, Základná škola, Obchodná, Sečovce (74.67 bodov)
    Adam Dlhý, ZŠ sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom (74.67 bodov)
    Dominik Dubravický, Spojená škola, Novohradská, Bratislava (74.67 bodov)
    Peter Eller, Základná škola, Benkova, Nitra (74.67 bodov)
    Ľubomír Hagara, Základná škola s materskou školou, Diviaky nad Nitricou (74.67 bodov)
    Dávid Haničák, Základná škola, Komenského, Stará Ľubovňa (74.67 bodov)
    Martin Chmola, Základná škola, Fraňa Kráľa, Žarnovica (74.67 bodov)
    Dana Juríková, Základná škola s materskou školou, Diviaky nad Nitricou (74.67 bodov)
    Tomaš Kekeňák, Základná škola Sándora Máraiho s VJM, Košice (74.67 bodov)
    Vladimír Kmeť, ZŠ SSV, Skuteckého, Banská Bystrica (74.67 bodov)
    Katarína Košarišťanová, ZŠ s MŠ a Cirkevné gymnázium A. Radlinského, Dolný Kubín (74.67 bodov)
    Lukáš Kováč, Základná škola s materskou školou, Diviaky nad Nitricou (74.67 bodov)
    Jakub Kufel, Základná škola, Borodáčova, Bratislava (74.67 bodov)
    Jakub Kvaka, Základná škola, Belehradská 21, Košice (74.67 bodov)
    Petra Lauková, Základná škola, Belehradská, Košice (74.67 bodov)
    Branislav Loffler, Gymnázium, Komenského, Hlohovec (74.67 bodov)
    Zuzana Lorková, Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Kežmarok (74.67 bodov)
    Michal Marčišin, Základná škola, Karpatská, Svidník (74.67 bodov)
    Katarína Markušová, Základná škola, Ul. T. J. Moussona, Michalovce (74.67 bodov)
    Richard Mička, Gymnázium Ladislava Novomeského, Senica nad Myjavou (74.67 bodov)
    Viktória Novotná, Spojená katolícka škola, ZŠ sv. Svorada a Benedikta, Nitra (74.67 bodov)
    Adam Pankuch, Základná škola, Park Angelinum, Košice (74.67 bodov)
    Peter Arthur Petráš, Základná škola, Tribečská, Topoľčany (74.67 bodov)
    Pavol Petruš, Základná škola, Jarmočná, Ždaňa (74.67 bodov)
    Matúš Pilňan, Gymnázium Ladislava Novomeského, Bratislava (74.67 bodov)
    Viktor Pristaš, Základná škola Sándora Máraiho s VJM, Košice (74.67 bodov)
    Tomáš Račko, Základná škola s materskou školou, Diviaky nad Nitricou (74.67 bodov)
    Albín Rakaš, Základná škola, Belehradská, Košice (74.67 bodov)
    Daniel Ryzner, Základná škola, Karpatská, Svidník (74.67 bodov)
    Matej Sajko, Základná škola, Školská, Malá Ida (74.67 bodov)
    Martin Šmida, Základná škola, Komenského, Stará Ľubovňa (74.67 bodov)
    Peter Štefančík, Gymnázium Ladislava Novomeského, Bratislava (74.67 bodov)

Úspešným je však i každý z ďalších riešiteľov súťaže, ktorý sa so záujmom zúčastnil informatického zápolenia. Veríme, že sa vám súťaž páčila.

Základné informácie

11. ročník 2017/18

74 216 súťažiacich, 992 škôl

10. ročník 2016/17

62 981 súťažiacich, 921 škôl

9. ročník 2015/2016

66 842 súťažiacich, 982 škôl

8. ročník 2014/2015

60 654 súťažiacich, 975 škôl

7. ročník 2013/2014

55 017 súťažiacich, 899 škôl

6. ročník 2012/2013

49 798 súťažiacich, 813 škôl

5. ročník 2011/2012

36 382 súťažiacich, 649 škôl

4. ročník 2010/2011

22 139 súťažiacich, 525 škôl

3. ročník 2009/2010

13 942 súťažiacich

2. ročník 2008/2009

9 317 súťažiacich

1. ročník 2007/2008

3 568 súťažiacich

Aktuality

Čas

Súťaž úspešne prebehla 6.-13.novembra 2017.

Organizátori:

logo - Projekt Infovek

logo - FMFI UK

Partneri:

logo - Soitron

logo - addup